Viskas ko reikia norint pradėti plaukti SUP (irklente) yra čia.

Trumpalaikė SUP (irklenčių) nuoma Klaipėdoje.

Nori plaukdamas tyrinėti?

Trumpalaikė (SUP) irklenčių nuoma Klaipėdoje.

Stand-up paddleboarding (angl. SUP), lietuviškai - irklentės. Irklentės tai vandens sportas, kurio metu stovima ant didelės stabilios lentos ir naudojant irklą iremasi per vandenį. Pati irklentė yra panaši į banglentę, tačiau daug didesnė siekiant didesnio stabilumo, leidžianti irkluotojui visada stovėti atsistojus ir slysti vandens paviršiumi.

Štai keletas pagrindinių dalykų, susijusių su stovejimu ir irklavimu ant irklentės:

Lenta: irklentė paprastai yra ilgesnė, platesnė ir stabilesnė nei tradicinė banglentė. Tai leidžia irkluotojui visada stabiliai stovėti ant lentos.

Irklas: Irkluotojai naudoja specialų irklą norėdami judėti pirmyn. Irklas naudojamas irtis su lenta per vandenį pirmyn, vairuoti ir išlaikyti pusiausvyrą.

Stovėsena: Irkluotojas stovi ant lentos per centrą. Kojos turi būti lygiagrečios ir pečių plotyje, taip daug lengviau išlikti stabiliam. Keliai šiek tiek sulenkti, kad sugertų judesius ir išlaikytų pusiausvyrą.

Vietos: Irklentėmis galima mėgautis įvairiose vandens telkiniuose, įskaitant ežerus, upes, jūras ir vandenynus.

Poilsis ir sportas: Be to, kad plaukimas irklentėmis yra smagus laisvalaikio užsiėmimas, taip pat tai yra ir puiki viso kūno treniruotė, įtraukianti širdies, kojų, rankų ir nugaros raumenis.

funbox nuomos punkte išmokti plaukti irklente galima iš karto, išklausius trumpą instruktažą. Irklentės jau bus paruoštos plaukimui, jų nebereikės prisipūsti, o pasinaudojus paslauga - išleisti. Mūsų nuomojamos lentos yra skirtos ir naujokams ir pažengusiems irkluotojams. Siūlomos stabilios lentos su kuriomis plaukti tikras malonumas.

Kontaktai

funbox nuomos punktus valdo:

UAB Directorium
Į. k. 304185574
Reg. adr. Vilhelmo Berbomo 3-30, Klaipėda
Tel . +370 601 68848